Online aukcie vozidiel

adesa

Našim klientom ponúkame možnosť vydražiť si vozidlo priamo z pohodlia domova, a to formou online aukcie vozidiel cez najväčšie európske aukčné portáli Adesa.eu a Auto1.com. Hľadáte vozidlo vo veku 2-5 rokov? Chcete aby bolo preverené nezávislou odbornou organizáciou, disponovalo úplnou servisnou históriou a navyše bolo rádovo aj o niekoľko tisíc EUR lacnejšie, ako obdobné vozidlo u nás? Online aukcia vozidla je ideálnym miestom na splnenie si Vášho sna.

Naša spoločnosť je registrovaná na portáli Adesa.eu, najväčšom európskom dražobnom portáli, pričom svojim klientom môžeme zriadiť aktívne podúčty.

Vytvorenie podúčtu je bezplatné. Klient však plne zodpovedá za svoje konanie a je si vedomý, že ak sa zúčastní aukcie a pre majiteľa hlavného účtu z tejto klientovej účasti vyplynú finančné záväzky (predovšetkým výhra v aukcii), je povinný tento záväzok majiteľovi hlavného účtu po jeho výzve (napr. faktúra) bezodkladne uspokojiť.

Podúčet oprávňuje klienta pod svojim menom, avšak na náš účet dražiť všetky vozidlá na portáli,

Po vydražení vozidla zašleme klientovi faktúru vrátane DPH (ceny vozidiel na portáli sú bez DPH) navýšenú o 5% z ceny vozidla (naša sprostredkovateľská provízia), minimálne o 200,- € bez DPH a maximálne o 1.000,- € bez DPH. Po jej zaplatení je vozidlo spravidla do 14 dní dovezené k nám (v prípade záujmu si po vydražené vozidlo môže klient ísť aj osobne do miesta, kde sa nachádza podľa popisu k dražbe), kde preveríme, či jeho stav zodpovedá popisu na portáli a následne je dodané klientovi.

V prípade záujmu o vytvorenie podúčtu ako aj o ďalšie informácie, nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. Podúčet Vám vytvoríme na počkanie. Platnosť podúčtu je 1 mesiac, pričom je možné ju v prípade záujmu predĺžiť o ďalší mesiac.