Dovoz vozidiel

Máte vysnívané auto, alebo snívate o aute, ale neviete, ktoré by sa Vám hodilo, alebo nemáte čas na jeho dovoz zo zahraničia? Služba „dovoz vozidiel“ je tu pre Vás. Radi Vám poradíme a nájdeme pre Vás to najlepšie vozidlo. Odborne ho preveríme, čo do jeho stavu a pôvodu. Zákazníci majú u nás v cene dovozu vozidla aj 1x službu profesionálnej OBD autodiagnostiky a zmeranie hrúbky laku karosérie! Vybavíme všetky formality na  zápis vozidla do evidencie vozidiel vrátane poistenia. Vďaka využitiu zaručeného elektronického podpisu máte s nami administratívne poplatky za polovicu ich ceny a je úplne jedno, kde na Slovensku sa nachádzate.

Dovezieme Vám také auto aké potrebujete. Stále ešte platí, že vozidlá na západ od Slovenska majú lepšiu výbavu ako tie, ktoré sa predávajú na našom trhu. Samozrejme aj ich stav vzhľadom na kvalitu ciest je v mnohých prípadoch lepší aj pri vyššom nájazde kilometrov.

Kúpou vozidla sa naša spolupráca nekončí, radi Vám poradíme aj s popredajnými záležitosťami (náhradné diely, servis, autodetajling,..).

Keďže trh s ojazdenými vozidlami je dynamický a je potrebné reagovať rýchlo, promptne reagujeme aj my a vozidlo viete mať doma spravidla do 3 dní od potvrdenia Vášho výberu.

Pre stanovenie ceny vozidla s dovozom, prípadne aj registráciou na SK značky nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.